kalendarz na 2022
Niezwykły kalendarz pod choinkę

Niezwykły kalendarz pod choinkę

Czy oczywisty prezent musi okazać się rozczarowaniem? Niekoniecznie. Nawet jeśli co roku dajesz komuś pod choinkę kalendarz, możesz mu zawsze sprawiać radość, a nawet porządnie go zaskoczyć. Wystarczy sięgnąć po coś niezwykłego i wyjątkowego. Jaki kalendarz na 2022 kupić, by zachować magię świąt?

Magiczny kalendarz

CzaroMarownik 2022 to kalendarz dla każdego fana rzeczy niezwykłych. Jest on pełen tajemnic i magii. Zawiera on wiele ciekawych informacji dotyczących na przykład znaków zodiaku, faz księżyca czy run. W środku znajduje się także profesjonalny horoskop, który pomoże zorganizować nie tylko życie codzienne, ale także czas na różne rytuały i zaklęcia. Osoba obdarowana takim kalendarzem pozna także przepisy na olejki i kadzidła, a także będzie mogła uzupełnić swoją magiczną spiżarnię. Mimo całego natłoku informacji, w środku znajduje się miejsce także na własne przemyślenia i ważne informacje. Ten kalendarz ma swój czar i urok!

Na lepszy rok!

Sławna Anna Lewandowska ma dla swoich fanów zupełnie inną propozycję. Kalendarz 2022. Rok pełen inspiracji wyszedł spod jej skrzydeł, by pomóc ludziom nabrać sił na nadchodzące miesiące. Jest on wypełniony pozytywną energią, dzięki czemu motywuje do działania. Anna Lewandowska postanowiła walczyć z depresją wszechogarniającej pandemii i wyciągnęła rękę, do każdego, kto pragnie odzyskać pogodę ducha. Dzięki wielu praktycznym wskazówkom autorki spełnienie noworocznych postanowień nie będzie tak trudne. Z tym kalendarzem pełnym osiągnięcie zdrowego stylu życia będzie o wiele łatwiejsze.

Praktyczny i piękny

Fani kalendarzy naściennych ucieszą się na wieść, że w 2022 ich ściany mogą być ozdobione dziełami Zdzisława Beksińskiego. Zawiera on 13 prac jednego z najpopularniejszych polskich artystów. Jego wspaniałe prace są jednocześnie niepokojące, jak i zachwycające. Z każdym mijającym miesiącem, szczęśliwy posiadacz kalendarza będzie mógł zmieniać dzieła tego wielkiego malarza i wprowadzać do pomieszczenia inną atmosferę i artyzm. Taki prezent docenią wszyscy, dla których ważne jest połączenie sztuki i praktyczności.